Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

🌟 Investičná príležitosť admin. areál (budova, sklad a 31 park. miest) v Pezinku 🏢🏭🚗

Ulica: Šenkvická
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Komerčný objekt
2 369 000 €

Popis nehnuteľnosti

🏢 Tento impozantný administratívny areál v Pezinku je viac než len komerčný objekt. Je to miesto, kde sa stretáva moderný dizajn a funkčnosť. Po rozsiahlej rekonštrukcii v roku 2011 sa stal symbolom kvality a efektivity.

📏 Stojí na pozemku o výmere 3934 m2 a tvorí ho trojpodlažná administratívna budova a priestranný sklad. Celkovo ponúka 1802 m2 úžitkovej plochy, pričom sklad zaberá 737 m2 a zastavaná plocha je 1345 m2.

🏢 Keď vstúpite do budovy, nájdete tam toho viac než len kancelárie. Na prízemí sa nachádza masívna recepcia v dubovom prevedení, ktorá vás privíta, spolu s modernými zasadačkami a registratúrnym strediskom. Ale nie je to len o pracovných povinnostiach - tu nájdete aj eco kanceláriu, kde sa dbá na ekologické hľadisko.

🏢 Na druhom a treťom poschodí sú administratívne priestory, kde je 10 kancelárií, 5 zasadačiek a dokonca aj konferenčná miestnoť pre vaše obchodné stretnutia. Na každom poschodí nechýba kuchynka a toalety. Bezbarierový prístup je zabezpečený dvoma výťahmi z toho jeden je nákladný.

👥 V administratívnej budove je priestor pre cca 50 ľudí, čo ho robí ideálnym pre stredné a väčšie podniky. Predáva sa nezariadený, čo znamená, že si ho môžete zariadiť podľa vlastných predstáv.

❄️ Okrem toho, v budove je klimatizácia a plastové okná na pohodlné a efektívne prostredie. A nezabudli sme ani na praktické detaily - parkovisko pre 31 áut, manipulačnú plochu a výdajný stojan na LPG pre plynové kotle, ktoré zabezpečia, že vám nebude chýbať teplo.

🏠 Areál je uzavretý a chránený oplotením s jednokrídlou bránou. Má vlastnú plynovú kotolňu, kanalizačnú prípojku a zásobník na vykurovanie. A k tomu všetkému je napojený na areálovú trafostanicu pre dostupnosť pitnej, požiarnej a teplej úžitkovej vody.

📍 A toto všetko je situované v Pezinku, len 25 minút od Bratislavy, s výborným napojením na cestnú komunikáciu, MHD, vlak, obchody, reštaurácie, pošta, poliklinika. Tento administratívny areál nie je len miestom, kde sa pracuje, je to miesto, kde môžete rásť a prosperovať.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Úžitková plocha:
1802 m2
Zastavaná plocha:
1345 m2
Skladová plocha:
702 m2
Stav:
úplne prerobený
Sklad:
áno
Výťah:
áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2011
Celková plocha:
3934 m2
Inžinierske siete:
áno
Plyn:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme