Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Obchodný priestor – Račianska, BA-Nové Mesto - 08/2023
Obchodné priestory | Bratislava-Nové Mesto


Pani Michaela je profesionál, ktorého len tak ľahko nestretnete. Bolo úžasne sledovať ju v nasadení a hneď sme vedeli, že v danej brandži vyzná a venuje už niekoľko rokov. Pri hľadaní priestoru a následne pre sprocesovanie administratívnych úkonov sme si nemohli vybrať lepšie. Pani Miška nám nie len, že pomohla, ale celý proces zrýchlila a my, ako klienti sme nepociťovali žiadny stres z procesu, čo sme si veľmi vážili. Určite sa veľmi radi znova obrátime na spoločnosť Môj raj, s.r.o. o pomoc s realitami. Tomáš C.
3 izb. v provensálskom štýle v 13 roč. stavbe s gar. státím a park. miestom a terasou a lodžiou
123.77 m2 | 3-izbový byt |

S prácou pani Fundárkovej som bola veľmi spokojná. Nacenenie mojej nehnuteľnosti bolo ferové, zodpovedajúce aj mojim predstavám. Byt pripravila, nafotila a nového majitela našla v relatívne v krátkom čase. Všetky požiadavky nového majiteľa ohľadom informácií od správcu a pod. vykomunikovala, právne veci a zmluvy pripravila a konzultovala s právnikom kupujúceho, dohliadala nad sprocesovaním financovania, čím ma zbavila veľa starostí a ušetrila mi veľa času. Tranzakcia prebehla hladko, všetky podania vybavila a o všetkom ma informovala okamžite. Som veľmi spokojná a odporúčam. Nora. T.


Slnečný rohový 1 izb. byt/garsónka s lodžiou – BA-Vajnory-05/2023
23.41 m2 | 1-izbový byt | Bratislava-Vajnory

Moja skusenost s pani Michaelou Fundarkovou je velmi pozitivna a mozem ju len a len odporucat. Nakolko som vyrazne zaneprazdneny clovek, mala som vysoke ocakavania na samostatnost a zodpovednost realitneho agenta. Pani Fundarkova moje ocakavania naplnila a to aj s bonusom slusneho a ustretoveho spravania sa s ochotou casovo sa mi prisposobit. V prvom kroku sme si vysvelili ocakavanie a podmienky, nasledne som vsetko prenechala na zodpovednost pani Miske. Kupcu na nehnutelnost nasla do 7 prac.dni !!! Cely proces okolo predaja som prenechala na nu a zucastnila som sa iba pri poslednych podpisoch u notara a v banke. Takze za mna cista profesionalita a plna dovera v jej sluzby. Andrea F.


Nadštandardný 2 izb. byt v novostavbe
56.7 m2 | 2-izbový byt | Bratislava-Devínska Nová Ves

Pani Michaela Fundárková, mi sprostredkovala predaj bytu už dvakrát. Opakovane to bolo rýchle, pričom v každej fáze predaja som mala od nej spätnú väzbu. Sprostredkovanie predaja práve ňou vnímam ako veľkú pomoc, ktorá ma odbremenila aj od nárokov kupujúcich, ktoré mnohokrát prevyšovali časovú aj mentálnu kapacitu pracujúceho človeka. Jednanie pani Fundárkovej bolo veľmi priateľské, s veľkou dávkou ochoty a prispôsobenia sa, no zároveň zostalo veľmi profesionálne. Určite sa v prípade potreby v budúcnosti s predajom či kúpou nehnuteľnosti obrátim opäť na ňu. Mariana Š.