Pou┼ż├şvame cookies

S├║bory cookie a ─Ćal┼íie technol├│gie sledovania pou┼ż├şvame na zlep┼íenie v├í┼ího z├í┼żitku z prehliadania na┼íich webov├Żch str├ínok, na to, aby sme v├ím zobrazovali prisp├┤soben├Ż obsah a cielen├ę reklamy, na anal├Żzu n├ív┼ítevnosti na┼íich webov├Żch str├ínok a na pochopenie toho, odkia─ż na┼íi n├ív┼ítevn├şci prich├ídzaj├║. Viac info

 

­čĆí3 izb. bungalov v Bu─Źanoch s pozemkom o v├Żmere 596 m2

Ulica: Mlynská
Obec: Bu─Źany
Okres: Trnava
Kraj: Trnavsk├Ż kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinn├Ż dom
188 000 ÔéČ

Popis nehnute─żnosti

3 izb. bungalov v novostavbe, ktor├Ż si m├┤┼żete dokon─Źi┼ą pod─ża va┼íich predst├ív!

Pripraven├ş na nov├Ż za─Źiatok? Tento elegantn├Ż rodinn├Ż dom, ktor├Ż si viete dozariadi┼ą pod─ża va┼íich predst├ív a potrieb ─Źak├í pr├íve na v├ís. 

O─Źaruj├║ce Vlastnosti:

Prisp├┤sobte si ho pod─ża seba: S 3 izbami, ├║┼żitkovou plochou 80 m2 na pozemku o 596 m2 m├íte k dispoz├şcii dostatok priestoru na vytvorenie svojho vysn├şvan├ęho b├Żvania. Dom m├í nepriechodn├ę izby, ktor├ę poskytuj├║ absol├║tne s├║kromie. Navy┼íe, priamy v├Żchod z ob├Żvacej izby vedie na terasu, kde m├┤┼żete relaxova┼ą a u┼ż├şva┼ą si vo─żn├ę chv├şle.

Modern├í V├Żbava a Energetick├í Efekt├şvnos┼ą: Dom je vybaven├Ż podlahov├Żm teplovodn├Żm k├║ren├şm s elektrick├Żm kotlom, ─Źo zabezpe─Źuje pohodln├ę b├Żvanie v ka┼żdom ro─Źnom obdob├ş. Okn├í s├║ trojskl├í so 6 komorami, pripraven├ę na vonkaj┼íie ┼żal├║zie. V dome je aj predpr├şprava na klimatiz├íciu, kamerov├Ż syst├ęm, alarm, aby v├ím v┼żdy bolo pr├şjemne a bezpe─Źne vo va┼íom novom domove.

├Üsporn├Ż a Modern├Ż Vzh─żad: Dom je tehlov├Ż a kompletne zateplen├Ż 20 cm polystyr├ęnom, ─Źo nielen┼że zni┼żuje n├íklady na energiu, ale tie┼ż zabezpe─Źuje modern├Ż vzh─żad. Strecha je ┼íkridlov├í Bramak Classic Protector ─Źo dod├íva domu ┼ímrnc. Vr├ímci domu s├║ k dispoz├şcii v┼íetky IS (In┼żinierske Siete): Voda, Elektrika, Kanaliz├ícia, Plyn

Komfortn├ę parkovanie: Pred domom viete zaparkova┼ą 2 aut├í a cez cestu m├íte priestor pre a┼ż 3 aut├í, ke─Ć v├ím pr├şde n├ív┼íteva.

Mo┼żnos┼ą Dokon─Źenia do ┼átandardu: Dom bude dokon─Źen├Ż do stavu holodom v j├║ni/2024. Ak m├íte svoje vlastn├ę predstavy o tom, ako by mal v├í┼í dom vyzera┼ą, m├┤┼żeme v├ím ho dokon─Źi┼ą do ┼ítandardu pod─ża va┼íich predst├ív za pribli┼żne 15 000 eur.

V├Żborn├í Lokalita: Okrem v┼íetk├Żch t├Żchto v├Żhod m├íte v bl├şzkosti kompletn├║ ob─Źiansku vybavenos┼ą a vynikaj├║cu dopravn├║ dostupnos┼ą do mesta Trnava a okolia.

V┼íetko Zahrnut├ę v Cene: Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła nielen samotn├Ż dom, ale aj prov├şziu a kompletn├Ż pr├ívny servis.

Nezme┼íkajte t├║to jedine─Źn├║ pr├şle┼żitos┼ą vytvori┼ą si dom, o ktorom ste v┼żdy sn├şvali. Tento dom je viac ne┼ż len nehnute─żnos┼ą, je to za─Źiatok novej kapitoly vo va┼íom ┼żivote.

Predajn├í cena: 188.000,-EUR!

Vlastnosti

Status:
akt├şvne
Plocha pozemku:
596 m2
Typ zeme:
rovina
Zastavaná plocha:
97 m2
Podlahová plocha:
80 m2
Stav:
novostavba
Po─Źet izieb:
3
Energetick├Ż certifik├ít:
A
Typ budovy:
tehla
Terasa:
áno
Terasa plocha:
18 m2
Po─Źet ter├ís:
1
In┼żinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno

Virtuálna prehliadka

 

Informat├şvna ├║verov├í kalkula─Źka

Pozrie┼ą na mape

Makl├ęr

Radi V├ím porad├şme

Podobn├ę nehnute─żnosti